Naujienos

 

 Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2023-05-26

 

ĮSTAIGOS PRISTATYMAS

Juridinio asmens pavadinimas 
Registracijos adresas 
Pašto kodas
Miestas
Šalis
Įstaigos vadovas 
EI.pašto adresas 
Telefonas 

Įm. kodas
Faksas

Biudžetinė įstaiga Dienos veiklos centras

Verslo g. 6, Kretinga

LT-97123

Kretinga

Lietuva

Direktorė Birutė Viskontienė

[email protected]

(8 445) 70145, mob. 8 683 18331

164307319

(8 445) 70145

 

 

PADALINIO PRISTATYMAS

Padalinio pavadinimas 

Adresas 
Pašto kodas
Padalinio vyr. socialinė darbuotoja
EI. pašto adresas 
Telefonas 

Faksas

Dienos veiklos centro Salantų padalinys

S. Nėries g. 13A, Salantai, Kretingos r.

LT-97315

Airida Stonkienė

[email protected]

(8 445) 58841, mob. 8 607 81299

(8 445) 58841

 

ATVIRAS JAUNIMO CENTRAS

Padalinio pavadinimas 

Adresas 
Pašto kodas
Padalinio socialinis darbuotojas
EI. pašto adresas 
Telefonas 

Atviras jaunimo centras

Rotušės a. 1, Kretinga

LT-97195

Albinas Šiaudvytis

[email protected]

(8 445) 43744

 

Naujienų archyvas 2021 metai

Naujienų archyvas 2022 m. sausis - gegužė 

Naujienų archyvas 2022 m. birželis - rugpjūtis 

Naujienų archyvas 2022 m. rugsėjis-gruodis

 

Sekite mus Facebook socialiniame tinkle!

 

2023 m. sausio 13 d. ryte Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje buvo paminėta Laisvės gynėjų diena. 

 

2023 m. sausio 13 d. Dienos veiklos centre svečiavosi "Vinetų kaimo" atstovai ir įstaigos bendruomenei padovanojo "Muzikos garsų kelionę"...

 

2023 m. sausio 19 d. Ventspilio miesto bibliotekoje, Latvijos Respublikoje vyko ES Interreg V-A programos LAT-LIT vykdomo "I can work" baigiamoji konferencija, kurioje susirinko visi projekto partneriai bei svečiai. Pasidalinta patirtimis, nuveiktais darbai ir rezultatais, ragauti sensoriniai pietūs ir susipažinta su Ventspilio mokslo centru "Vizium". Diena kupina įspūdžių ir ateities planų, tęsti tarpinstitucinį tarptautinį bendradarbiavimą!
#Interreg #Icanwork #LATLIT

 

2023 m. sausio 31 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio atstovai dalyvavo Plungės socialinių paslaugų centro organizuotame renginyje "Muzikinė kaukė".

 

2023 m. vasario 2 d. Salantų miesto bibliotekoje atnaujinta Dienos veiklos centro Salantų padalinio klientų sukurtų keramikos darbų paroda.
Dėkojame bibliotekininkėms Jūratei ir Angelei už bendrystę ir šiltą priėmimą!

 

2023 m. vasario 7 d. Dienos veiklos centro "Draugystės kava" komanda vaišino kava, arbata ir pačių pagamintais užkandžiais švietimo įstaigų vadovų susitikimo dalyvius Kretingos pedagogų švietimo centre.

#Draugystėskava

 

2023 m. vasario 9 d. Dienos veiklos centre buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centru ir jo padaliniu Kretingoje. Mūsų įstaiga tapo nauja studentų praktikos vieta. Susitikimo metu buvo paminėta Draugystės diena su šokiais, dainomis, žaidimais ir "Draugystės kava" komandos paruošta arbata bei saldumynais.
#KlaipėdosErnestoGalvanauskoprofesiniomokymocentras

 

 

2023 m. vasario 8 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio klientai lankėsi Erlėnų filialo bibliotekoje, apžiūrėjo Vaivos Krikščiūnaitės-Buitvydės kūrybos darbų parodą "TAŠKAS TAŠKE" ir paminėjo Saugesnio interneto dieną kartu su bibliotekininke Birute Jonušiene. Kartu su klientais kalbėjosi apie pavojus tykančius internete, patyčias ir kt.
Ačiū bibliotekininkei Birutei už šiltą priėmimą!

 

 

2023 m. vasario 14 d. Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje paminėta Šv. Valentino diena.

Dienos veiklos centre (Kretinga) iš pat ryto visiems buvo užkabintos alternatyvaus užimtumo grupės ir savanorės Katerina Chkhvimiani padarytos širdutės, lankytoja Ramutė visiems įteikė dovanų - nulipdytas širdutes iš molio, o po pietų vyko šokiai.
Salantų padalinyje - tiek darbuotojai, tiek klientai žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis, vyko Valentino dienos koncertas, lankytojai atliko savo mėgstamų atlikėjų dainas apie meilę.

 

2023 m. vasario 15 d. popietę Dienos veiklos centre paminėjome Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

2023 m. vasario 21 d. triukšmingai, su persirengėliais, "Morės" deginimu ir sočiai prisikirtus blynų palydėta žiema ir atšvęstos Užgavėnės.

 

Nuo 2023 m. vasario 23 d. bendradarbiaujant su NVO Rietavo jaunimo organizacija "Progresas", pagal Europos Solidarumo korpuso ESC51 savanorystė projektą Nr. 2022-2-LT02-ESC51-VTJ-000093380 Dienos veiklos centre 12 mėn. savanorystės laiką  pradėjo savanorė iš Prancūzijos Eléna Duchêne.

 

2023 m. kovo 9d. Dienos veiklos centras svečiavosi Kretingos M. Tiškevičiūtės mokykloje ir kartu su spec. klasių auklėtiniais gamino ženkliukus su Lietuvos vėliavos spalvomis.


2023 m. kovo 9 d. popietę Dienos veiklos centre vyko fizinio aktyvumo pamoka kartu su Kretingos Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Karolina.
Judėjimas - sveikata!

 

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PAMINĖJIMAS

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, kovo 10 d. ryte dalyvavome ekskursijoje - pilietiškumo pamokoje Kretingos muziejuje. Pilietiškumo pamokos metu muziejininkas Tadas papasakojo apie valstybingumo ženklus, simbolius. Turėjome galimybę atlikti smagias užduotis: susikurti savo paminklą su įvairia simbolika, sudėlioti iš paveikslėlių Lietuvos himną, o pamokos pabaigoje ir kartu sugiedoti Tautišką giesmę.

Kovo 10 d. popietę, visi kartu Dienos veiklos centre dalyvavome koncerte, skirtame paminėti šią Lietuvai svarbią dieną - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. 

Kovo 11 d. kartu su Kretingos miesto bendruomene dalyvavome Kovo 11-osios eisenoje ir šventiniame minėjime.

  

 

2023 m. kovo 17 d. popietę Dienos veiklos centro tarptautinė ES Solidarumo korpuso savanorė Elena Decat supažindino su savo gimtąja šalimi Prancūzija ir miestu Grenobliu, iš kurio atvyko į mūsų Kretingą. Savanorei Elen vertėjavo iš anglų kalbos į lietuvių Dienos veiklos centro lankytoja Aušra Vaitkutė. Savanorė Elena pamokino pagrindinių žodžių prancūzų kalba, pavaišino pačios pagamintais prancūziškais blyneliais ir "kruasanais".

 

 

Dienos veiklos centras ir Salantų padalinys 2023 m. kovo 17-18 dienomis dalyvavo LPF "Maisto banko" maisto rinkimo nepasiturintiesiems akcijoje Palangos "Lidl" ir Salantų "Iki" prekybos centruose.

 

2023 m. kovo 21 d. - Pasaulinė Dauno sindromo diena - Saulyčių diena - Skirtingų kojinių diena...
Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje, ilgosios pertraukos metu, vaišinomės mūsų centro lankytojų iškeptais sausainiais ir arbata.

#NenurašykOPalaikyk
#PasaulinėDaunossindromodiena

2023 m. kovo 21 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinyje buvo paminėta Pasaulinė poezijos diena. Popietės metu buvo skaitomos eilės žemaičių, aukštaičių ir dzūkų tarme. Savo kūrybos eilėraščius skaitė padalinio lankytojos Viktorija ir Ramūnė bei skambėjo dainos. Popietės metu visi dalyviai vaišinosi kvapnia arbata bei sausainukais.

 

2023 m. kovo 23 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio lankytojai dalyvavo Salantų miesto bibliotekoje vykusioje Literatūrinėje popietėje su poete Dalia Teišerskyte. Padalinio lankytoja Ramūnė poetei įteikė keramikos veikloje pačios nulipdytą angelą.

 

2023 m. kovo 28 d. Dienos veiklos centre buvo minima teatro šventė - ATSPINDŽIAI 2023. 

 

2023 b. kovo 29 d. buvome išvykę į Klaipėdos dramos teatrą, kuriame dalyvavome edukacinėje ekskursijoje "Pažinkime teatrą ir jo užkulisius". Ekskursijos metu keliavome per viešas ir įprastai žiūrovų nematomas vietas, susipažinome su teatro ir jo pastato istorija. Po edukacinės ekskursijos mėgavomės nuostabiu šiandienos oru, klaidžiodami po Klaipėdos senamiestį...


2023 m. kovo 31 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio lankytojai, lydimi socialinės darbuotojos Rimos Vengalienės, dalyvavo Salantų kultūros centro organizuotose edukaciniuose užsiėmimuose "RIŠKIM VERBĄ - TUOJ VELYKOS !". Lankytojai rišo verbas, kurias padovanos savo artimiesiems, draugams, padalinio darbuotojams.
Ačiū Salantų kultūros centrui už suorganizuotus užsiėmimus!

 

2023 m. balandžio 3 d. popietę Dienos veiklos centre vyko kiaušinių marginimo vašku edukacija. Edukaciją pravedė ir apie kiaušinių marginimo tradicijas, marginimo raštus bei būdus papasakojo edukacijų vadovė Sigutė Bendikienė. 

 

 

2023 m. balandžio 13 d. Dienos veiklos centro muzikinės veiklos grupė lankėsi LSIŽGB "Klaipėdos vilties" organizuotoje "Atvelykio šventėje" Klaipėdos bendruomenės namuose. Dėkojame už kvietimą, galimybę bičiuliautis ir būti drauge su savo likimo draugais.

 

2023 m. balandžio 18 d. Dienos veiklos centre vyko pirmoji aplinkos tvarkymo talka, padedant E. Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialo dėstytojoms ir studentams.

 

Atvelykio šventė Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje, žaidžiant žaidimus, ridenant margučius bei dainuojant dainas.

 

  

 

2023 m. balandžio 20 d. vyko Dienos veiklos centro Salantų padalinio lankytojų žygis į Gaidžio koplyčią.

 

2023 m. balandžio 21 d. - Kitoks penktadienis! Šį penktadienį su dar viena grupe lankytojų vykome į Klaipėdos dramos teatro užkulisius ir keliavome per įprastai žiūrovų nematomas teatro erdves. Vėliau pasivaikščiojome Klaipėdos senamiesčio gatvelėmis, išgėrėme kavos.

 

 

Nuo 2023 m. balandžio 24 d. Dienos veiklos centre praktiką, mokomojoje maisto ruošos virtuvėje pradėjo du Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialas studentai Modestas ir Algirdas. Iššūkis visiems! Praktikantams, praktikos vadovui ir profesinio mokymo centrui!

  

 

2023 m. balandžio 23 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio darbuotojai dalyvavo Platelių kultūros centro organizuotoje Jurginių šventėje. Buvo prekiaujama padalinio lankytojų sukurtais keramikos ir siuvimo darbeliais.

 

 

2023 m. balandžio 25 d. "atrakinome" žemelę, Jurginių šventėje prie Saulės laikrodžio, su Kretingos Simono Daukanto progimnazijos folklorinio būrelio "Blezdingelė" dainomis ir šokiais, ragaudami ruginę duoną su sviestu bei vietoje kepta kiaušiniene.

 

2023 m. balandžio 28 d. Dienos veiklos centro lankytojų grupelė vyko į Palangą, kur dalyvavo Palangos orkestro edukaciniuose užsiėmimuose - koncerte su teatriniais elementais "Skambantis miškas".
Buvome pakvieti į kelionę po "mišką", kuriame skambėjo įvairiausi muzikos garsai ir pažintį su muzikiniais instrumentais. Edukacinės kelionės metu mus lydėjo aktorė Aistė, orkestro dirigentas Simas bei orkestro atlikėjai.
Esame laimingi, galėdami sudalyvauti muzikinių garsų kelionėje...
Ačiū Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras už pakvietimą į koncertą!

                                                                           


Nuo 2023 m. gegužės 3 d. Kretingos M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, stenduose, eksponuojami Dienos veiklos centro keramikos studijos darbai. Praeidami pro šalį stabtelėkite, pasidžiaukite mūsų ypatingųjų jaunuolių talentais!

 

2023 m. gegužės 4 ir 5 dienomis Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje buvo paminėta Motinos diena. 

 

 

2023 m. gegužės 11 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio lankytojai dalyvavo Žydrės Adomaitienės parodos pristatyme - koncerte Salantų miesto bibliotekoje.

  

 

2023 m. gegužės 11 d. popietę, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacijos savanorė Indrė pravedė pirmos pagalbos užsiėmimus Dienos veiklos centro bendruomenei. Išklausėme ir praktiškai sudalyvavome pirmosios pagalbos mokymai/užsiėmimai temomis:
1. kritimai, traumos,
2. smarkaus kraujavimo stabdymas,
3. nudegimai,
4. suaugusiojo gaivinimas,
5. pirmoji pagalba suaugusiam, kuris užspringo,
6. ūmūs susirgimai.

                                                                   

 

Koks gerumas gyvent prie jūros! O Kretinga toks miestas Lietuvoj, ne kurortas, bet įžanginis miestas į jį, ir bet kada, įveikęs kelis kilometrus gali mėgautis Baltijos jūra ir pajūrio smėliu!
Gegužės 12 d. popietę, tai ir įvyko su mūsų jaunuoliais. Darbuotojų lydimi, jaunuoliai mėgavosi mūsų nuostabiu Lietuvos pajūriu! Riedėjo ratukai, tipseno kojytės, veidukai mėgavosi saule, širdis šypsojosi!

 

Nuo 2023 m. gegužės 18 d. Dienos veiklos centro trečiame aukšte eksponuojami siuvimo-rankdarbių užimtumo lankytojų kūrybiniai darbai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo pasiekimais!


 

2023 m. gegužės 19 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio teatro trupė dalyvavo Teatrų festivalyje "Širdys vilčiai plaka" Panevėžyje.

 

 

2023 m. gegužės 19 d. Dienos veiklos centre vyko Šeimos dienai skirta popietė. Jos dalyviai atliko įvairias užduotis , žaidė žaidimą "Taip ir Ne", dainavo dainas , piešė šalių simbolius, pagal kuriuos reikėjo atspėti, kokios šalies komandos yra ir kt. Savo šokius dovanojo ne tik Centro vaikinai, bet ir lankytojų Mamos! O šventės pabaigoje, visi buvo pavaišinti tortu. 
Tikimės, kad šventė taps tradicinė!

 


 


 

 

Susisiekite su mumis!