Savanorystė

Moksleivės savanorės iš

2014 m. liepos 2-11 dienomis Dienos veiklos centre savanoriavo moksleivės iš  Ispanijos, Katalonijos regiono ir Lietuvos "Opus Dei" organizacijos.

plačiau
Naujas projektas „Jaunimo savanoriška tarnyba” suteikia galimybę savanoriauti visoje Lietuvoje!

Kviečiame dalyvauti projekte „Jaunimo savanoriška tarnyba”! Šis projektas siūlo jaunimui įsitraukti į veiklas įvairiausiose srityse nuo aplinkosaugos, kultūros iki sporto ar socialinės savanorytės. Savanorius priimančių organizacijų yra apie 200, jos priima savanorius visoje Lietuvoje, tad tikrai yra iš ko pasirinkti.

plačiau
Ergoterapeutės Paulinos Sutkutės savanorystė Dienos veiklos centre

Ergoterapeutė Paulina Sutkutė  2013 m. rudenį savanoriavo Dienos veiklos centre. Savanorė bendravo su neįgaliaisiais, studijų metu įgytas teorines žinias pritaikė praktiškai. Neįgalieji su malonumu dalyvavo naujo tipo veiklos užsiėmimuose.

plačiau
Savanorė - režisierė Milginta Palubinskaitė DVC Salantų padalinyje
Savanorė - režisierė Milginta Palubinskaitė DVC Salantų padalinyje

Savanorė - režisierė Milginta Palubinskaitė DVC Salantų padalinyje neįgaliuosius moko teatrinės improvizacijos raiškos. Savanorystės metu sukurti ir parodyti žiūrovams spektakliai "Eglė žalčių karalienė" ir "Žmogaus ir pasaulio sukūrimas".

Savanorė fotografė Viktorija Puidokaitė Dienos veiklos centre

Savanorė fotografė Viktorija Puidokaitė savo noru, be atlygio, lankosi Dienos veiklos centre, bendrauja su neįgaliaisiais, juos fotografuoja.

plačiau
Kretingos pranciškoniškojo jaunimo tarnybos atstovai Dienos veiklos centre

Nuo 2009 m. Dienos veiklos centras bendradarbiauja su Kretingos pranciškoniškojo jaunimo tarnybos savanoriais.

 

 

 

 

 

plačiau
Kretingos Simono Daukanto pagrindinės mokyklos moksleivės savanoriauja Dienos veiklos centre

2012 m. Dienos veiklos centras vykdydamas projektą "Link tolerancijos pažinkime vienas kitą" su Kretingos Simono Daukanto pagrindinės mokyklos moksleivėmis savanorėmis sukūrė bendrą alternatybų šokį "Gyvenimo šokis: juoda balta".

plačiau
Klaipėdos valstybinės kolegijos studentės savanoriauja Dienos veiklos centro organizuojamoje  Vasaros stovykloje

Klaipėdos valstybinės kolegijos Turizmo administravimo katedros studentės savanoriavo Dienos veiklos centro organizuojamoje projekto LLIV-269 “Bendradarbiavimo tinklas socialinių paslaugų gerinimui neįgaliam jaunimui Žemgalėje ir Šiaurės Lietuvoje” socialinio bendradarbiavimo stovykloje Mažiau galimybių turinčio jaunimo socialinis bendradarbiavimas “Pienės pūkas”.

plačiau
Ispanės savanorės Dienos veiklos centre

2012 m. liepos 16 - 19 dienomis Dienos veiklos centre lankėsi moksleivės - savanorės iš
Ispanijos.

plačiau